MÜSLÜMANIN KARA GÜNÜ!

HANIMLARLA BAŞBAŞA

07-06-2013

Anadolu... Şehidler, evliyalar, enbiyalar, âlimler, el-Ensarî'yi bağrında barındıran, halkının % 99'u müslüman Anadolu'muz!..

Üzerinde yıllardır sinsice oynanan kemalist senaryolarına sessiz-sedasız gözyaşı döken öksüz, garib Anadolu!..

Binlerce yıl Allah (c.c.) hak davası, Hilâfet makamını dünyaya duyurmuş, "Kelimetullah" uğruna şehidler vermiş asırlık Anadolu!..

Ve boynu bükük, "Beni zilletten, bu gariblikten, kimsesizlikten kurtaracak, Hilâfet erleri neredesiniz?" dercesine feryad eden anavatanımız, ecdâd yadigârımız Anadolu!..

Dünden bugüne toprak ana neler görmedi ki?!. Acıyı, ölüyü, zalimi, kâfiri, tatlıyı, ekşiyi ve binlerce âlimi, peygamberleri bağrında saklayan kara toprak.

Dün düşmanın şekli, rengi belliydi. Yahudi veya hıristiyan deyip tedbiri ona göre alırlardı. Şirk hastalarına Tevhid ilacı sunulur, kabul eden Tevhid ehli olur, kabul etmeyenler de ölür veya defolur giderlerdi. Evet, bugün yaşadığımız şu tarihî dönem içinde kimin ne olduğu belli olmuyor. Münafıklar müslümanın gafletinden, bilinçsiz, ilimsiz oluşundan faydalanıp ortalıkta cirit atıyorlar.

Muhterem mü'mine bacılar!

Bir memleketteki hırsızların, haydutların, dinsizlerin, katillerin kısacası din ve Allah düşmanlarının taltif ve takdir gördüğü munafıkların, (Hoca) makamını işgal ettikleri teröristlerin (beyefendi) olarak tanıtıldıldığı ve yalanın doğru, doğrunun yalan olduğu öğretilen bir beldede yaşıyorsun veya yakınların yaşıyor.

O belde ki, başından beri anlattığım ecdâd diyarı Anadolu! Işgal kuvvetleri, boyası-mayası belli olmayan Şeriat düşmanları hasta rejimlerini ayakta nasıl tutabiliriz, planlarıyla körpecik beyinlere 23 Nisan aşısını yapabilmek için olağanüstü çaba harcıyorlar.

Dışarı ülkelerden gelen çocuklar ve yakınları, bunların milyonları aşan masrafları... Insanın esefle sorası geliyor: Burası neresi? Bunların gayesi nedir? Dokuz yıldır aynı masraf, dünyanın hiç bir ülkesinde böyle bir bayramı mevcut değil. Dış ve iç bütçe açığı, memleketin içler acısı halini, ne acıdır ki, büyükbaşlar anlayamamaktadır.

Bu çocuklara neden bu kadar masraf yapılıyor?

Amaçları gerçekten çocukları eğlendirmek, o çocukları sevindirmek mi? Gaflet uykusundan uyanan, "Şeriat eşittir Islam" kavramını anlayan bilinçli müslüman oynanan senaryonun farkında. Dışardan güdümlü, yahudi esiri Türkiye rejimi görmüyor mu? Küfür çatısı artık çatlıyor, temelini fareler kemiriyor. Nitekim kendileri de medya da, "Çatının çivisi çıktı, yakında tuz-buz olup dağılacak" diyerek gerçeği ifade ediyorlar.

Rahmetli Halife'miz, "Beyler! Yanlışlarınız var, yanlış gidiyorsunuz, takib ettiğiniz metod sizi cehennemî bir uçurumun kenarına götürmektedir. Zararın neresinden dönerseniz kârdır, Peygamberî metoda gelin!" dediği için o mübarek hak sese "Kara Ses" demiştiniz ve hâlâ da demekte devam ediyorsunuz. Insanım diyen, Şeriat düşmanları idareciler ve onun peşinde cehennemi boylayacak kandırılmış nice müslümanlarda vicdan var mı bilmiyorum? Halkın çoğu yiyecek ekmek, yemek, yatak, ev, okul, kitap, ayakkabı vs. bulamazken, sizlerin yabancı ecnebi çocuklar için bunca yaptığınız masraf da neyin nesidir?

Demokrasi çarkını döndürebilmek için bu dümenlere gerek yoktur. Çünkü avutmaya, aldatmaya çalıştığınız nesil bir gün Şeriat'ı tanıyıp teslim olacaklar. Firavun'un putluğunun yıkılmasından korkması ve tüm erkek çocuklarını boğazlaması, neticede Mevlâ'nın inayeti ile Musa (a.s.) sarayda büyümesi kıssasını hatırlayınca boşuna çaba sarf etmeyiniz.

Çünkü uyuyan yılan artık tehlikeyi sezdi. Bir kere 73 sene önce ısırıldı. O acıyı pahalıya ödedi. Bundan sonra kolay kolay zehirlemesini kısamıyacaksınız. Bilmeyen kim kaldı? 23 Nisan bayramının manası, Şeriat'ı kaldırmak, Allah (c.c.) Kur'an'ını susturmak, hâkimiyyetin Allah (c.c.)'dan alınıp kulların eline verilmesi, ümmet olmanın, cihad aşkının söndürülme taktikleri vs.

Ey müslüman Anadolu'nun, Allah'a teslim olmuş, Kur'an'a inanmış müslüman halkı! Uyandın değil mi?

Yıllardır öz varlığına, imanına, namusuna uzanan elleri kıracaksın inşaallah. Allah'ın sana emanet ettiği o mâsum yavruları müslümanın kara günü olan put bayramlarına göndermiyeceksin değil mi?

Evet, Anadolu'nun şehidler torunu! Neslin, ecdâdın o mübarek Fatih, Yavuz, Abdülhamid Han'lar bugün kutlanan put bayramlarıyla mı Tuna boyuna, Viyana kapılarına Islam nurunu götürmüştü?

Onlar ki, Kur'an'ın sesini ve nurunu oralara ancak Şeriat'a bağlı kalmakla götürdüler. Fakat içinde bulunduğun zamandan sen de sorumlusun, "Aman sen de!.." diyemezsin. Bu vatan, bu ezilen halk, toprak altında kemikleri sızlayan şehid ecdad senin, hepimizin. Ümitsiz olma! Kur'an'a bak ne güzel müjde veriyor: "De ki: Hak geldi artık batıl yıkıldı!" (Isra, 81)

Ey genç nesil! Iman en kutsal cevherdir. Girmesi çok zor, çıkması da çok kolaydır. Öyleyse refah için, demokrasi için, beşerî sistemler için ve insanlar için müslümanım diyen o iman cevherini hediye eder mi?

Sen de şâhid oldun, medyadan duydun. Müslüman geçinen bir lider, bir başbakan 70 milyonluk Türk halkına hacca giderken adeta, "Ben orada Perşembe bayram yapacağım, sizler de cuma" diyerek, "Sizlerden bana ne? Ben bayramımı yaparım, sizler de Arefe diyerek bayram günü oruç tutarsınız!" Haram işlemişsin, günaha girmişin onun için önemli mi?

O halde ey genç nesil! Sordun mu ona, madem Arabistan'da neden yanlış ise Araplar'a uydun veya neden Ümmet-i Muhammed'e yanlış bayram yaptırdın?

Hiç yorulup da sorma kardeşim! Çünkü cevap ve kılıf hazır: "Ne yapsın, başta kalabilmek için mecburdu..." Kula kul olanın reçetesidir bu.

Yazımın sonunda bizler Hilâfet mensupları olarak yine en iyi niyetlerimizle dua ve niyazda bulunup demokrasi kurbanlarının tez günde hakkı görmelerini, Şeriat'a dönmelerini ve Hilâfet'e, Halife'ye teslim olmalarını Allah (c.c.)'dan temenni ederiz.

Yüce Kur'an'ın şu emrinde birlik ve beraberlik içinde bir yumruk olalım: "Ey mü'minler! Hep birlikte Allah'ın ipine sarılın ve bölünüp parçalanmayın!" (Al-i Imran, 103)

Tebliğ ve davet bizden, tevfik ve hidayet Cenab-ı Hakk'dan!..

 

Diğer Yazıları