ÜMIDIMIZI KESMEYECEĞIZ!

HANIMLARLA BAŞBAŞA

07-06-2013


Imanlıyız, azimliyiz, güçlüyüz, kuvvetliyiz, Islam hayatta olduktan sonra hiç kimseden korkmuyoruz, sırtımızı
O'na dayadıktan sonra en kuvvetli bizleriz elhamdülillah!

"Onlardan korkmayın, benden korkun!" ayet-i kerime'nin sırrına mazhar olanlardanız. Ehl-i küfür kirli ellerini nereye uzatırsa uzatsın, Hakk'ın karşısında yenilmeye mahkûmdur! Çünkü Hakk daima üstün, batıl ise alçaklardadır. Mücadele devam ediyor; bir tarafta iman ehli, Tevhid ehli diğer tarafta iman etmeyen Hakka boyun eğmeyen cehennem yakıtları, küfür milleti.

Şuna inanıyoruz ki, dün Firavun Musa (a.s.)'a karşı nasıl mağlup olduysa, bugün de Bush ve onun gibiler mağlup olacak, hezimete uğrayacak, rezil olup cehenneme yuvarlanacaktır. Iman eden mü'minler ise her zaman olduğu gibi zaferi elde etmiş olarak Mevlâ'larına koşacaklardır, çünkü mü'minin hayatı da güzel mematı da güzeldir. Görünüşte bazı şerler hayra çıkacak, ummadığımız yerden fetihler fışkıracaktır, mazlum hakkını alacak, zalim ise kaybedenlerden olacaktır.


Mevlâ şöyle buyurur: "(Sözde) Allah'ı ve iman edenleri aldatırlar. Oysa onlar, yalnızca kendilerini aldatmaktadırlar da şuurunda değildirler." (Bakara, 9)
Rabb'imizin orduları çoktur, sadece insanlardan ibaret değildir; O'nun kuş orduları, yağmur orduları, tufan, kasırga ve daha aklımıza gelmeyen, bilmediğimiz, göremediğimiz gizli gizli orduları vardır; O'nun yardımcıları ve askerleri çoktur.

O azan bir milleti, haddi aşan milletleri beklenmedik bir anda yakalar ve yerin dibine geçirir. Çünkü O en büyük, en güçlü ve en kuvvetli olandır!
O, bir şeye "Ol!" emri verdiği zaman, derhal olur. O, gün doğmadan doğduran, gün batmadan batırandır. Yeter ki, biz rahmetini umalım, azabından korkalım.

O, zaman içerisinde zaman yaratan, mıhları mısmar edendir. Bush ve hampaları her ne kadar mü'minleri bölmek, parçalamak, yok etmek isteseler de, Islam yine suyun yüzünde olacak inananlar ise su almamış geminin içinde olacaklardır, inşaallah!


Ey inanan milletimiz! Iman etmiş bacılarımız, kardeşlerimiz!
Ümidimiz daim olsun, canımız pahasına da olsa Hakk yoldan ayrılmayalım, birbirimizi sevip, sözümüzün eri olalım. Bu dünyanın bir de ahireti olduğunu unutmayalım! Halife'miz için de dualarımız eksik olmasın! Allah (c.c) mutlaka sabredenlerle beraberdir!

 

Ümmü Sena

Diğer Yazıları